ÇEKİMLER NASIL GERÇEKLEŞİYOR?
Asla tekrarı olmayacak en mutlu gününüzü ölümsüzletirecek kişiyi seçerken çok dikkatli olmalısınız. Evet bu en önemli gününüzdeki herşey anı olup gidecek, geriye fotoğraflarınız kalacaktır.
Çekimlere kendim ve asistanımla, kendi aracımızla geliyoruz. Size sadece çekim mekanına gelmek kalıyor.
Asistanım çekim ekipmanları ve aksesuarlarının kullanımı, hazırlanması gibi konularda bize yardımcı oluyor.
Doğru sonuçlar almak için doğru ekipmanları kullanmalısınız. Bende düğün fotoğrafcılığı için en profesyonel ve doğru ekipmanları kullanıyorum.
Canon EOS 5D Mark IV
Canon EOS 6D Mark II
Canon EF 70-200 mm f/2.8 L IS II USM 
Canon EF 16-35 mm f/2.8 L II USM 
Canon EF 24-70 mm f/2.8 L IS USM
Sigma HSG 35 mm f/1.4 ART
Sigma HSG 50 mm f/1.4 ART
DJİ MAVİC PRO 2
DJİ MAVİC AİR 2
DJİ RONİN-S GIMBAL

ÇEKİMLERDE KAÇ KARE FOTOĞRAF ÇEKİYORUZ?
Çekimlerde ortalama 500-1000 kare fotoğraf çekiyorum. Tüm fotoğrafları yüksek çözünürlükte dijital olarak teslim ediyorum.

FOTOĞRAFLARINIZ YAPILAN İŞLEMLER NEDİR?
Seçmiş olduğunuz resimler üzerinde (rötuş, renklendirme, nostaljik görünüm vb.) işlemler yapılmaktadır. Daha sonra bu resimler size DVD'de yüksek çözünürlükte teslim edilmektedir.

ALBÜM VE SEÇİM AŞAMALARI NASIL OLUYOR?
Çekim sonrası fotoğraflarınızı mail yolu ile yada gelip ofisimizden alabilirsiniz. ( Şehir dışı müşterilerimiz mail yolu ile fotoğraf seçimi yaparak en son albüm tesliminde orjinal fotoğrafları teslim almaktadır.) Fotoğraflarınızdan 32 kare albüm iç sayfası + 1 adet albüm kapağı resim seçiyorsunuz. Seçtiğiniz fotoğrafların sadece numaralarını bildirmeniz yeterli (örnek MLH_7075 ise sadece 7075 yazmanız yeterli).

ALBÜMÜNÜZ NE ZAMAN TESLİM EDİLİYOR?
Albümünüz fotoğraf seçiminizi bildirmenizden sonra 30-45 gün içinde tasarımlarını tamamlanıp onayınıza sunuluyor. Onayınızdan en geç 1-3 hafta içinde albümünüzü teslim ediyorum.

Daha fazlası için... 
Whatsapp 
0542 257 9669


Back to Top